portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Rębiechowo » Forum » Lekcje gry na gitarze
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Lekcje gry na gitarze

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Kacper_Banino 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Wrz 22, 2011 17:53
Posty: 5
Skąd: Banino

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 14:25    Temat postu: Lekcje gry na gitarze

Witam. Gitarzysta z doświadczeniem udzieli lekcji gry na gitarze.

Zapewniam naukę na wysokim poziomie.

Oferuję:

- Szybką i efektywną naukę w oparciu o standardy Bluesowe, Jazzowe jak i Rockowe
- Rozwijanie umiejętności technicznych (ćwiczenia, techniki gry, nauka utworów) przy jednoczesnym zdobywaniu wiedzy z zakresu teorii i harmonii muzyki
- Materiały dydaktyczne dla każdego ucznia

Posiadam wieloletnie doświadczenie w grze na gitarze, uczyłem się u dwóch absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku, w tym u znanego trójmiejskiego i nie tylko muzyka sesyjnego i producenta muzycznego.
Aktualnie wciąż się uczę w nowatorskiej Gdańskiej szkole muzycznej Musicollective. Z chęcią przekażę swoją wiedzę innym.
Mieszkam w Baninie, zajęcia prowadzę u siebie w domu. Mogę też dojeżdżać do ucznia.

Kontakt: 795-945-872
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama