portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Pępowo » Forum » Słoneczne Tarasy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Słoneczne Tarasy

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kriskris 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Sie 26, 2008 9:56
Posty: 10
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 19:35    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

Cześć,

dochodzą mnie słuchy, że ludzie małej wiary godzą się na hotel, byle szybko go zbudowali. Nie poddawajcie się temu o....towi! On naruszył prawo, co udowodnimy. Tylko bądźcie jednomyslni i zdeterminowani.
komar666 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lip 02, 2012 22:06
Posty: 4
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 23:06    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

Człowieku wielkiej wiary.
Twoje wpisy zawierające wyzwiska pod adresem dewelopera, namawianie innych mieszkańców do jego nękania oraz wywierania bzdurnych form nacisku jest żenujące.
Jaki by nie był (chociaż część użytkowników tego forum do niedawna bardzo pochlebnie się o nim wyrażało) nie powinno się wywoływać paniki, a później wykorzystywać ludzi do własnych celów.
Sądzę po wpisach, że nie jesteś dla okolicznych mieszkańców wyrocznią i twoja ich ocena, jako ludzi małej wiary oraz przekonanie o swoim wpływie na ich decyzje jest śmieszne.
Określenie czy ten deweloper naruszył prawo, czy nie - należy do sądu a nie do człowieka który nieładnie podjudza ludzi.
johnyrlr 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Śro Lis 16, 2011 19:42
Posty: 34
Skąd: Pępowo

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:03    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

komar666 napisał:
chociaż część użytkowników tego forum do niedawna bardzo pochlebnie się o nim wyrażało


Tu masz racje, jako czas przeszły.

Dla mnie Developer był idealnym sprzedawcą, do momentu kiedy dostał ostatnią transzę za dom. Po tym fakcie, jak by kontakt się urwał, a entuzjazm i pomocna dłoń z jego strony przerodziła się w wymiane pisemek, obietnice napraw, bezsensowne rozmowy, które do niczego nie prowadziły.

Fajnie by było jak by spotkał się z mieszkańcami ''swojego osiedla'' i na spokojnie wyjaśnił pewne sprawy, a nie kazał tylko wysyłać wszystko do biura, nie chcąc nawet rozmawiać.

Teraz zostały do sprzedania jeszcze chyba 3 domy, wiec myślę że budowa hotelu do tego czasu nie zostanie rozpoczęta, bo nowi potencjalni klienci już usłyszeli od pana Developera, że takowego hotelu ma nie być, bo się z tego wycofali.
Czy to dobra informacja dla nas, czy tylko następne zagranie żeby złapać klienta?

Mam nadzieje że kiedyś będziemy się śmiać z tym problemów i na spokojnie będzie można usiąść z naszymi developerami "sąsiadami" przy wspólnym grillu.

Pozdrawiam
asiula78 
   

Początkujacy


Wiek: 45
Dołączył: Pon Lip 09, 2012 19:20
Posty: 5
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 19:34    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

Witam,

Zakupiliśmy własnie z mężem dom wraz z działką numer 45/98 niestety nie zostalismy poinformowani o tym iż na środku tego osiedla ma zostać postawiony z końcem tego roku dosyć spory HOTEL!

CZY KTOŚ MA MOŻE INFORMACJE O DALSZYCH PLANOWANYCH PRZEZ DEVELOPERA BUDOWLACH NA TYM, ŻE OSIEDLU? OBAWIAM SIĘ, ŻE NA HOTELU SIĘ NIE SKOŃCZY!

MIAŁAM DUŻĄ NADZIEJE NA TO, ŻE W TYM PUSTYM WŁASNIE MIEJSCU NA ŚRODKU OSIEDLA POWSTANIE PLAC ZABAW DLA DZIECI TAK JAK JEST NA KAŻDYM NORMALNYM OSIEDLU!!!

JESTEM NAPRAWDE MOCNO ROZCZAROWANA:(
zakary 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 05, 2012 21:04
Posty: 12
Skąd: Pepowo

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 17:52    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

jak my wszyscy Sad
wiecie, gdzie ten piorun strzelił? są szkody?
komar666 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lip 02, 2012 22:06
Posty: 4
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 23:08    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

Każdy powinien zająć się swoją działką, którą kupił i za którą zapłacił.
Nie wiem czy chcielibyście, aby ktoś rozporządzał waszą własnością.
I tak dochodzą mnie słuchy, że z tej działki zrobiono już ubikacje i wybieg dla zwierząt.
Może dobrze byłoby, aby każdy plac zabaw dla swoich dzieci zrobił na swojej, chyba właśnie w tym celu zakupionej działce i zapraszał okoliczne dzieci do wspólnej zabawy.
asiula78 
   

Początkujacy


Wiek: 45
Dołączył: Pon Lip 09, 2012 19:20
Posty: 5
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 0:06    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

widać, że Pan nie ma dzieci!

Ostatnio zmieniony przez asiula78 dnia Wed Jul 11, 2012 15:21, liczba edycji: 1
komar666 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lip 02, 2012 22:06
Posty: 4
Skąd: Sopot

PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 9:39    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

Zanim cokolwiek napisze się na forum powinno się to najpierw przemyśleć, a nie wypisywać bzdury w dodatku z błędami ortograficznymi.
asiula78 
   

Początkujacy


Wiek: 45
Dołączył: Pon Lip 09, 2012 19:20
Posty: 5
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 15:50    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/543672,koniec_ery_deweloperow_bedzie_rewolucja_w_prawie.html
zakary 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 05, 2012 21:04
Posty: 12
Skąd: Pepowo

PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 9:46    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

szkoda, że to będzie działało wstecz, deweloper nie mądrzyłby się na forum

sąsiedzi, jaka sieć internetowa Wam się sprawdza?
zakary 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 05, 2012 21:04
Posty: 12
Skąd: Pepowo

PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 15:19    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

miało być: "nie będzie"
asiula78 
   

Początkujacy


Wiek: 45
Dołączył: Pon Lip 09, 2012 19:20
Posty: 5
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 11:18    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

http://www.trojmiastoogloszenia.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=71:hotel-na-%C5%9Brodku-osiedla-mieszkaniowego
virtualsign 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Lip 29, 2012 22:44
Posty: 5
Skąd: Pępowo

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 23:16    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

kateexpert napisał:
Z tym hotelem to jakaś tragedia. Wybudują ogrodzą i gdzie będziemy wyprowadzali psy??? Nie po to się wyprowadzałam na wieś żeby z psem chodzic na smyczy.Jak tak zrobią to będę latała rano z psem na drugą stronę drogi do lasu. Bardzo popieram Kriskrisa niedługo wyśle list do biura po to chociaż żeby bronić nasze biedne zwierzęta. Zachęcam innych posiadaczy psów Shocked


A co to za śmieszne miejsko-wiejskie praktyki. Bez względu do kogo należałaby ta działka i co na niej miałoby powstać to nie jest to sralnia dla psów. Proszę podać numer swojej działki tak aby sąsiedzi tam też mogli wyprowadzać swoje psy. Gratuluję wioskowego myślenia i mam nadzieję, że do Pani tez przyjdzie "słoneczny" piesek należący do jednego z mieszkańców i podleje Pani co nieco.....na pewno to pomoże roślinkom.......szczyt chamstwa ze strony właściciela psa. Jeżeli Pani ma zamiar postępować podobnie to myślę, że sąsiedzi raz dwa przywołają Panią do porządku.

Co do wypowiedzi Pani asiula78 to:

myślę, że każdy z nas kocha dzieci a najbardziej swoje...
jednak z przykrością stwierdzam, że słuchać wrzasków i krzyków to mogłbym wyłącznie swoich dzieci a nie cudzych a zatem plac zabaw owszem ale ( tu się zgodzę z komar666), że każdy kto chce niech sobie miejsce na plac zabaw zagospodaruje na własnej ziemi. Szanujmy cudzą własność tak jak byśmy chcieli aby szanowano naszą.
virtualsign 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Lip 29, 2012 22:44
Posty: 5
Skąd: Pępowo

PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 23:35    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

A tak w ogóle to hotel hm...... normalnie klasy...... Hilton lub Ritz. Klienci będą walili drzwiami i oknami żeby się w nim zatrzymać Laughing miejscowość też równie ekskluzywna i reprezentacyjna Hyhy czy ktoś naprawdę myśli, że po ewentualnym wybudowaniu będzie on dochodowy i się utrzyma? Bardziej bym się martwił budową siłowni czy też sklepu bo tu niestety ruch może być duży......jakieś miejscowe ABS-y lub różni zakupowicze.
christoph 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Gru 19, 2011 19:55
Posty: 12
Skąd: Żukowo

PostWysłany: Śro Sie 01, 2012 17:58    Temat postu: Re: Słoneczne Tarasy

Dawno nie wchodziłem na forum z powodu bzdur wypisywanych przez niektórych forumowiczów, dotyczących nie problemów i realnych spraw mieszkańców tego osiedla, a wirtualnych hoteli, placów zabaw i wychodków dla psów.
Zdumiony jestem podejściem kilku mieszkańców, którzy stali się od niedawna właścicielami swoich nieruchomości do prawa własności w Polsce.
Nie komentuję wpisów asiula78, tym bardziej kateexpert.
W pewnych kręgach wiadomo co oznacza pozostawienie czegoś bez komentarza.
Doceniam johnyrlr za samokrytykę (chciałem wskazać ewentualne zagrożenia w celu uniknięcia błędów poprzedników - pozdrawiam)
komar666 nie wiem czyją stronę trzyma, ale prawnie ma rację.
Pozdrawiam virtualsign za zdrowe myślenie, jasne poglądy zgodne z prawem i troskę o nasze osiedle.
Czytanie Twoich postów sprawiło mi przyjemność.
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama