portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » perfumy Versace
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

perfumy Versace

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jola44 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Gru 13, 2018 12:19
Posty: 35
Skąd: Lębork

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 15:47    Temat postu: perfumy Versace

hejka Wink Mam do Was pytanie. Otóż kończą mi się powoli moje perfumy i poszukuję już nowych. Chciałabym wypróbować czegoś nowego, zastanawiam się nad kupnem perfum Versace https://perfumy.pl/firm-pol-7-Versace.html. Są akurat w ciekawych promocjach i bardzo mnie kuszą. Moja koleżanka wczoraj mi mówiła, że pięknie pachną i długo utrzymują zapach. A Wy jakie macie opinie o perfumach Versace? Warto je kupić?
Sewerion 
   

Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pią Cze 14, 2019 11:24
Posty: 46
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 15:16    Temat postu: Re: perfumy Versace

Słynna marka, a jako że dobra cena, na pewno bym wypróbowałSmile
BizneSowa 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pią Paź 25, 2019 11:25
Posty: 90
Skąd: Polski

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 1:28    Temat postu: Re: perfumy Versace

Perfumy znanych marek zazwyczaj mają charakterystyczny zapach, można je uwielbiać lub wręcz odwrotnie, dlatego warto najpierw powąchać tester lub poszukać dokładnego opisu żeby nie wyłożyć pieniędzy na marne. Sama stoję zresztą przed takim zakupowym dylematem, bo od jakiegoś czasu mocno kusi mnie imitujący sztabkę złota flakonik Paco Rabanne Lady Million . Wciąż jednak wstrzymuję się z zakupem, bo obawiam się, że kompozycja może być zbyt intensywna lub zbyt słodka. Oryginalna jest na pewno, lecz czy akurat w sam raz dla mnie?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama