portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Przewoźnik, firma autokarowa Fabisiak
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przewoźnik, firma autokarowa Fabisiak

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kaczma87 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Wto Sty 15, 2019 16:16
Posty: 18
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Śro Mar 13, 2019 10:42    Temat postu: Przewoźnik, firma autokarowa Fabisiak

Cześć,

Jak w temacie. Polecam firmę przewozową Fabisiak. We Flocie mają nowoczesne i zadbane pojazdy. Oferują przejazdy krajowe i międzynarodowe.
Pomocni kierowcy i profesjonalna współpraca.

https://www.fabisiakprzewozy.pl
manuka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 0:10
Posty: 315
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 0:33    Temat postu: Re: Przewoźnik, firma autokarowa Fabisiak

Sprawdzałam, bo szukam opcji transportu autokarem właśnie. Jednak ceny zbyt duże. Na szczęście znalazłam dworzec online https://dworzeconline.pl/. Tutaj jest sporo połączeń za dobrą ceną. Do wyboru są różni przewoźnicy i różne kierunki. Jeżdżą również za granicę. Już kupiłam bilety.
adrian2223222s 
   

Stały bywalec


Wiek: 68
Dołączył: Wto Lip 27, 2021 21:32
Posty: 50
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 6:52    Temat postu: Re: Przewoźnik, firma autokarowa Fabisiak

Ciekawy wątek. Na pewno bardzo dużo osób zainteresuje się tym wątkiem.
_________________________________________________
złocone zaproszenia ślubne
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama