portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Kosmetyki dla dziewczyny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kosmetyki dla dziewczyny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
adamix 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lip 09, 2018 14:50
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 11:16    Temat postu: Kosmetyki dla dziewczyny

Dzień dobry wszystkim.
Niedługo moja dziewczyna będzie miała urodziny i chcę jej kupić jakieś fajne kosmetyki. Wiem, ze najbardziej ceni sobie takie rzeczy jak puder itp. Jak dla mnie to troszkę czarna magia i może jest ktoś kto mnie nakieruje?
delfin77 
   

Bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Pon Gru 10, 2018 23:23
Posty: 30
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 14:32    Temat postu: Re: Kosmetyki dla dziewczyny

ja mam ulubiony sklep z perfumami https://perfumy.pl/ Mega wybór, mają perfumy damskie i męskie, często można trafić na atrakcyjne promocje. Ostatnio kupiłem sobie tam super perfum marki Hugo Boss w dobrej cenie. Teraz nachodzą święta, planuję kupić tam prezenty dla mojej żony i córeczki, muszę jakoś to dobrze rozegrać żeby ich nie przechwyciły, jak kurier przywiezie. Zerknij sobie, na pewno znajdziesz coś dla swojej dziewczyny Wink
Izak12 
   

Bywalec


Wiek: 29
Dołączył: Czw Lip 04, 2019 9:31
Posty: 47
Skąd: Warszawa-Ochota

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 12:54    Temat postu: Re: Kosmetyki dla dziewczyny

Pudru jej raczej nie kupuj, bo trzeba go dobrze dopasować do koloru skóry. Jeśli już koniecznie chcesz kupić takiej kosmetyki to kup szminkę lub tusz do rzęs.
kuleczka27 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Cze 14, 2020 7:18
Posty: 97
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Cze 17, 2020 5:55    Temat postu: Re: Kosmetyki dla dziewczyny

Dokładnie. Zdecydowanie odpuść sobie kupowanie pudru. Tego rodzaju kosmetyki dziewczyny kupują same. Możesz za to z powodzeniem podarować jej perfumy. Sama trafiłam ostatnio na CK in2u her https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/calvin-klein-ck-in2u-her. Opis mnie zaciekawił. Zamówiłam i spodobały mi się od pierwszego powąchania. Wejdź sobie na tą stronkę, mają sporo innych propozycji.
andrzej22223 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 06, 2021 6:14
Posty: 50
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Sie 06, 2021 6:18    Temat postu: Re: Kosmetyki dla dziewczyny

Swojej dziewczynie ostatnio kupiłem bardzo dobre kosmetyki. Za te kosmetyki dałem mało kasy.
_______________________________________________________
biuro nieruchomości warszawa
mariaszek 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 18, 2022 16:26
Posty: 713
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro Lip 27, 2022 19:33    Temat postu: Re: Kosmetyki dla dziewczyny

Poniekąd samo używanie kosmetyków jest jak najbardziej czymś niezwykle ważnym i ja również jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć czym są kosmeceutyki oraz jak działają. Jeśli ktoś jest tą tematyką zainteresowany to na pewno na stronie https://wirtualnekosmetyki.pl/-nowe-wdrozenia/czym-sa-kosmeceutyki-i-jak-dzialaja może się z tymi kwestiami zapoznać.
kazmin55 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 12, 2017 8:47
Posty: 1239
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Maj 16, 2023 9:32    Temat postu: Re: Kosmetyki dla dziewczyny

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

przedszkole Bielsko
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama