portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » Treningi personalne w Twoim mieście!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Treningi personalne w Twoim mieście!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 8:29    Temat postu: Treningi personalne w Twoim mieście!

Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Nie wyobrażam sobie, że można nie dbać o własne zdrowie wtedy, kiedy świat daje nam tyle zagrożeń (siedzący tryb życia, zanieczyszczenia powietrza...). A można jakkolwiek zmniejszyć tego konsekwencje. Dlatego polecam zapisać się na treningi, bo wtedy ryzyko jakichkolwiek problemów ze zdrowiem jest niemal żadne.
A że sezon zimowy już w pełni, to koniecznie przejrzyjcie ofertę trenerów narciarstwa i snowboardingu: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
equaringer 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lut 26, 2019 13:21
Posty: 7
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 13:38    Temat postu: Re: Treningi personalne w Twoim mieście!

ja polecam również zadbać o umysł i wybrać się np do psycholog białystok lub jakiejś innej instytucji prowadzącej ten typ działalności
fionka34 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:21
Posty: 309
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 2:16    Temat postu: Re: Treningi personalne w Twoim mieście!

Zadbać o umysł? Z tego co wiem do psychologa chodzi się, jeśli masz jakiś problem. Co do treningów. Myślałam, żeby zacząć na razie ćwiczyć w domu. W obecnej sytuacji to najlepsze rozwiązanie.
Agatju 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:57
Posty: 176
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 17:41    Temat postu: Re: Treningi personalne w Twoim mieście!

Można ćwiczyć w domu. Koleżanka pożyczyła mi na cały miesiąc poweboard https://casada.pl/produkt/powerboard-3-0/. Ona jest w zaawansowanej ciąży, więc już nie ćwiczy. Ja chciałam wypróbować możliwości tej platformy. Testuję ją kilka dni dopiero, ale sprawdza się dobrze. Ma kilka programów od poziomu początkującego do zaawansowanego. Posiada również wibracje, które mają przyspieszyć spalanie tłuszczyku Wink
BizneSowa 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pią Paź 25, 2019 11:25
Posty: 90
Skąd: Polski

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 1:30    Temat postu: Re: Treningi personalne w Twoim mieście!

Hmmm....fajny sprzęcik.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama