portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » korepetycje z angielskiego i niemieckiego
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

korepetycje z angielskiego i niemieckiego

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
funnydog 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Wto Lis 04, 2014 18:59
Posty: 13
Skąd: Banino

PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 10:26    Temat postu: korepetycje z angielskiego i niemieckiego

Jeżeli Twoje dziecko ma problemy w szkole z językiem niemieckim lub angielskim - zapraszam na zajęcia dodatkowe u ucznia w domu.

Zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia, na każdym poziomie zaawansowania. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży.
Zapraszam Smile tel. 668 810 586
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 17:04    Temat postu: Re: korepetycje z angielskiego i niemieckiego

Kiedy faktycznie zależy nam na nauce języków obcych to ja również jestem zdania, że tego typu sprawy są bardzo ważne. Muszę przyznać, że także spodobało mi się to co przeczytałam na stronie https://magnifier.pl/kiedy-potrzebujesz-tlumaczen-ustnych-w-biznesie/ i na pewno dobrze jest wiedzieć kiedy przyda nam się tłumaczenie ustne w biznesie.
Seba812415 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Cze 03, 2022 8:39
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 11:53    Temat postu: Re: korepetycje z angielskiego i niemieckiego

Ogólnie to takie korepetycje to naprawdę super sprawa.
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Śro Cze 29, 2022 19:35    Temat postu: Re: korepetycje z angielskiego i niemieckiego

Ogólnie same języki obce jak już pisaliśmy są bardzo ważne i na pewno również dobrym zwyczajem jest korzystanie ze sprawdzonych tłumaczeń. Uważam, że w artykule https://turbotlumaczenia.pl/blog/jakie-sa-rodzaje-tlumaczen-specjalistycznych/ bardzo ciekawie opisano to jakie są rodzaje tłumaczeń specjalistycznych. Jak dla mnie są to niezwykle ciekawe kwestie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama