portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » Promocja
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Promocja

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
gociks 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 02, 2014 20:15
Posty: 76
Skąd: z Miasta

PostWysłany: Śro Lip 19, 2017 21:16    Temat postu: Promocja

Witajcie. Planuje niedługo pewną akcję promocyjną i nie bardzo mam pomysł jak tym faktem zainteresować potencjalnych klientów. Nie wiem co bardziej przemawia do wyobraźni? Pomyślałam na początku mediach spolecznościowych, ale to nie wszystko, nie każdy ma konto na popularnych portalach, a nawet jesli to jednak są tez inne bodźce. W moich okolicach najwięcej widze reklam przestrzennych, dużych. O takich czytalem np. na fabrykareklamy.pro Z drugiej strony czy taka jedna forma wystarczy - jeden banner czy jeden wydruk wielkoformatowy? Czy raczej potrzeba kilku takich obiektów w róznych miejscach żeby to przyniosło wymierny skutek?
pukla123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 19:31
Posty: 282
Skąd: KrK

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 15:02    Temat postu: Re: Promocja

Jeśli chodzi o promocje to oni mają teraz promocje na samochody
https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama