portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » Wygodne ciuchy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wygodne ciuchy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Kasia856 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:23
Posty: 81
Skąd: Gdynia-Miszewko

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 22:09    Temat postu: Wygodne ciuchy

Witajcie. Niedługo wybieram się na urlop i kombinuję obecnie nad optymalną zawartością walizki. Wiem już na pewno, że nie zabiorę nadmiaru ciuchów. W zasadzie planuję skupić się na zajęciach sportowych oraz na wypoczynku więc ciuchy będą typowo letnie, ewentualnie coś takiego: http://www.bysisi.pl/14-body-damskie Ponieważ nie mogę zabrać za duzo bagażu (ograniczenie) to zastanawiam się nad takimi ciuchami kompaktowymi. Dla przykładu: obszerny sweter który w razie czego może służyć za koc, lub apaszka, która może być jednocześnie okryciem głowy jak i czyms czym można otulić szyje w razie chłodu. Może macie swoje patenty - wypróbowane po które mogłabym sięgnąć? Nastawiam się tez oczywiście na to, że jakieś rzeczy kupie na miejscu, ale ne jest to cel sam w sobie. Po prostu jak mi czegoś zabraknie to kupię, a jeśli nie - to nie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama