portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Okolice Źukowa » Forum » Przyjęcie dla najbliższych na świżym powietrzu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przyjęcie dla najbliższych na świżym powietrzu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Anka78 
   

Stały bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:57
Posty: 72
Skąd: Miastko

PostWysłany: Nie Lip 09, 2017 22:34    Temat postu: Przyjęcie dla najbliższych na świżym powietrzu

Witajcie. Niedługo urodziny męża. Planujemy grill i poczęstunek na świżym powietrzu. Trochę się tego obawiam, nie ma co ukrywać. Jest pełnia lata, wysokie temperatury. Niektóre rzeczy będziemy przygotowywać przy gościach (grilowane potrawy). Trochę się obawiam, ale mam pomysł jak to zorganizować. Ostatecznie będę się trzymala rad typu: https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/Gastrostrefa/Bezpieczenstwo_zywnosci.html które znałam na stronie unilever a także innych. Jak dbać o żywność by nie straciła tez na wyglądzie? Mam nadzieję, że będę miala do dyspozycji lodówki turystyczne, no i pomoc domowników. Czego się wystrzegać? Zależy mi żeby wszystko nie tylko świetnie smakowało ale i pieknie się prezentowało, a wiadomo, że przy 28 stopniach niektóre pokarmy tracą na wyglądzie. Może macie jakięs patenty na podorędziu?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama