portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Okolice Źukowa » Forum » Wyjazd do senatorium
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wyjazd do senatorium

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Anka78 
   

Stały bywalec


Wiek: 46
Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:57
Posty: 72
Skąd: Miastko

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 22:37    Temat postu: Wyjazd do senatorium

Witajcie. Mój Tato stara się o wyjazd do sanatorium (przewlekle choruje). Zastanawiam się jednak czy jest sens starania się o taki wyjazd? Słyszałam od koleżanek z pracy, że oczekuje się bardzo długo i że czasem te wszystkie formalności są dosyć absorbującym zajęciem. Zastanawiam się jednak czy tak jest w rzeczywistości? Czy nie przesadzają? Nie mam żadnych doświadczeń w tych tematach, z drugiej strony chce się trochę dowiedzieć na ten temat żeby może coś doradzić. Kilka pierwszych informacji jakie napotykałam w sieci faktycznie wskazuje na to, że być może trzeba będzie poczekać na zrealizowanie skierowania, ale jest tez możliwość sprawdzenia tego czasu z tego co się zorientowałam na tej stronie: https://www.doz.pl/czytelnia/a6432-Masz_skierowanie_do_sanatorium_Sprawdz_kiedy_pojedziesz Wiecie może ile średnio wynosi czas oczekiwania?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama