portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » prezenty dla dzieci
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

prezenty dla dzieci

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Borka99 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pią Lis 04, 2016 18:46
Posty: 87
Skąd: Zakopanego

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 20:31    Temat postu: prezenty dla dzieci

Jakie wybieracie prezenty dla dzieci,edukacyjne czy może takie które znajdują się ich strefie marzeń,czy takie które zwyczajnie wam się podobają?
ja w ubiegłym roku wybrałam pod choinkę listymikolaja.pl
Nie pomyliłam się,prezent taki jak list od św. Mikołaja to strzał w 10, ale co proponujecie w tym roku?
Loginata 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Pią Gru 30, 2016 11:42
Posty: 7
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 11:51    Temat postu: Re: prezenty dla dzieci

Obecnie fajne prezenty dla najmłodszych można kupić bez wychodzenia z domu. Sklepy internetowe z upominkami mają ciekawą ofertę także dla dzieci. Warto przejrzeć ich asortyment, by mieć lepsze rozeznanie. Okazuje się, że za niewielką cenę można w nich kupić fajny prezent.
pukla123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 19:31
Posty: 282
Skąd: KrK

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 10:02    Temat postu: Re: prezenty dla dzieci

Polecam fajna grę planszową CATAN żeglarze. Adres https://mepel.pl/catan-zeglarze
To bardzo edukacyjna i krajoznawcza gra, umożliwia zabawę dla 5-6 graczy. Taka planszówka to bardzo fajny sposób spędzenia wspólnie wolnego czasu, co w dobie cyfryzacji, Internetu, smartfonów jest coraz częściej doceniane.
dontards 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Mar 20, 2019 13:00
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 12:18    Temat postu: Re: prezenty dla dzieci

Zależy w jakim wieku dzieci, ale dla najmłodszych można sprezentować zabawki edukacyjne. Na pewno i one i rodzice będą zadowoleni.
KarkoKA 
   

Nowy na forum


Wiek: 27
Dołączył: Pią Kwi 24, 2020 8:40
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 8:45    Temat postu: Re: prezenty dla dzieci

Na pewno wybrałabym prezent, który spodoba się przede wszystkim dziecku. W zależności w jakim jest wieku Smile Może książka z bajkami z personalizowaną okładką będzie dobrym pomysłem? Albo album na zdjęcia? Ja mnóstwo inspiracji znalazłam w sklepie ŚwistakPakuje.pl Mnóstwo prezentów dla dzieci, na każdą okazję! Very Happy
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 17:09    Temat postu: Re: prezenty dla dzieci

Faktycznie dzieci najczęściej oczekują prezentów i tym bardziej z takiej jeszcze okazji jak święta. W każdym razie ja od razu polecam każdemu bardzo fajne upominki na święta z https://zamowprezent.pl/okazje/prezenty-na-boze-narodzenie i jestem zdania, że każdy znajdzie tam coś wyjątkowego.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama