portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » ubezpieczenie samochodu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ubezpieczenie samochodu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Emillka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 24, 2013 18:28
Posty: 79
Skąd: Stąd

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 10:49    Temat postu: ubezpieczenie samochodu

Podobno najlepiej na towarzystwach ubezpieczeniowych znają się taksówkarze. Za ile, gdzie, jak zarobić na odszkodowaniu itd. Często gdzie indziej mieli OC a gdzie indziej AC. W imię zasady OC ma być najtańsze, a AC najlepsze. Obecnie chyba się to nie opłaca bo sporo jest ulg lojalnościowych a preferowaną formą ubezpieczenia są pakiety połączone z kompleksowym ubezpieczeniem mieszkania, majątkowym itp. Dla mnie istotna jest możliwość rozłożenia składki na raty. Nawet 12 rat oferuje mój bank na ubezpieczeniu samochodu https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-samochodowe/oc-ac/ . To decydujący powód dlaczego ubezpieczam się w mBanku.
zutek5 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Śro Maj 09, 2018 20:15
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Maj 09, 2018 20:21    Temat postu: Re: ubezpieczenie samochodu

Warto popatrzeć na różne oferty ubezpieczeń. Pomagają w tym porównywarki ofert oc i ac https://najtaniejuagenta.pl/ Patrzyliście na takie? Na co zwracacie uwagę przy wyborze ubezpieczenia? Takie porównywarki pomagają wybrać ubezpieczenie.
andrzej22223 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 06, 2021 6:14
Posty: 50
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Sie 06, 2021 6:16    Temat postu: Re: ubezpieczenie samochodu

Sam samochód mam ubezpieczony w bardzo dobrym miejscu. Warto samochód ubezpieczyć w dobrym miejscu.
_______________________________________________________
biuro nieruchomości warszawa
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama