portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » Budowa czy zakup domu?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budowa czy zakup domu?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Aparajita 
   

Nowy na forum


Wiek: 29
Dołączył: Nie Cze 26, 2016 10:28
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Kołobrzeska

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 6:08    Temat postu: Budowa czy zakup domu?

Witam,
Ostatnio zastanawialiśmy się z małżonka nad zakupem domu na kredyt, rozpoczęliśmy poszukiwania które już trwają od ponad roku. Niestety obecnie uważam że ceny domów są znacząco wygórowane oczywiście rozumiem, że każdy chce sprzedać za jak najwyższą cenę ale czasami niektóre oferty widnieją już od roku i nie mogą znaleźć nabywcy moim zdaniem te ceny są zbyt wysokie. Obecnie zastanawiamy się nad budową domu czy nie wyjdzie w podobnych kosztach a będziemy mogli zagospodarować sobie cały dom od podstaw. Ile może kosztować wybudowanie domu tego typu http://archeton.pl/projekt-domu-skarbekas_bk_1546_opisogolny
Loginata 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Pią Gru 30, 2016 11:42
Posty: 7
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 11:45    Temat postu: Re: Budowa czy zakup domu?

Moim zdaniem lepiej kupić, gdyż budowa jest naprawdę męcząca Evil or Very Mad
omlet123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Maj 23, 2019 9:26
Posty: 215
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 10:45    Temat postu: Re: Budowa czy zakup domu?

Jak zamierzasz budowac dom to pomysl czy przy tej okazji na dachu nie zamontować panele fotowoltaiczne Teraz prąd drożeje, także myślę ze pora szukać alternatywnych źródeł energii. A dodatkowo za koszt instalacji można uzyskać zwrot.
manuka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 0:10
Posty: 315
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Maj 27, 2020 4:39    Temat postu: Re: Budowa czy zakup domu?

Loginata napisał:
Moim zdaniem lepiej kupić, gdyż budowa jest naprawdę męcząca Evil or Very Mad


Męczące może być, jeśli sama się wszystkim zajmujesz. Nasza budowa domu drewnianego całorocznego z firmą Wakadomy http://www.wakodomy.pl/ była bardzo przyjemna. Dotrzymywali terminów. Nie trzeba było ciągle nad nimi stać i sprawdzać czy pracują. Kupując wydajesz tyle samo pieniędzy, a nie masz żadnego wpływy na projekt. Moim zdaniem lepiej się budować.
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sob Cze 11, 2022 12:15    Temat postu: Re: Budowa czy zakup domu?

Na pewno bardzo wiele zależy od nas samych, ale moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy są domy z prefabrykatów. Ja tego typu inwestycje zleciłem firmie https://wolfhaus.pl/ i już mój dom stoi i wygląda bardzo ładnie.
mariaszek 
   

VIP


Dołączył: Pon Lip 18, 2022 16:26
Posty: 713
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 10:55    Temat postu: Re: Budowa czy zakup domu?

Ogólnie takie rzeczy są jak najbardziej ważne, ale moim zdaniem jeśli reprezentujemy branżę budowlaną to także dość istotnym jest to aby wiedzieć jakie oprogramowanie dla budownictwa będzie tym właściwym wyborem. Muszę przyznać, że bardzo dobrze sprawdza się to od https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-budownictwa/ i jestem zdania, że tego typu kwestie są po prostu niezwykle ciekawe.
kazmin55 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 12, 2017 8:47
Posty: 1239
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Maj 04, 2023 19:28    Temat postu: Re: Budowa czy zakup domu?

Na co Wy zwracaliście największą uwagę podczas aranżacji waszych wnętrz? Podczas remontu i aranżacji mojego mieszkania wiele produktów do aranżacji oraz dekoracje zakupiłem w polecanym mi studiu dekoracyjny Rzecz Gustu - sztukateria w łazience .
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama