portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Okolice Źukowa » Forum » Uczciwa i solidna pomoc domowa :)
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Uczciwa i solidna pomoc domowa :)

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
nusia005 
   

Początkujacy


Wiek: 48
Dołączył: Pon Lis 09, 2015 15:35
Posty: 8
Skąd: żukowa

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 22:24    Temat postu: Uczciwa i solidna pomoc domowa :)

Mam na imię Ania, mam 39 lata. Jestem uczciwa, odpowiedzialna i punktualna. Chętnie posprzątam, umyję okna, zrobię zakupy. .Sprzątam sprawnie i dokładnie. Jestem solidna i sprzątam z przyjemnością, ponieważ to lubię i cieszy mnie bardzo efekt, czyste, pachnące mieszkanie ,dom.Uwielbiam prace ogrodowe, które sprawiają mi wiele przyjemności.Zwierzęta bardzo lubię, sama je posiadam.Dobrze gotuję i piekę ciasta., Przyjmę pracę w Przyjaźni,Żukowie,Pępowie, SkrzeszewieKolbudach;Baninie,Borkowie,Gdańsk Kowale, Zakoniczyn lub w okolicach. Interesuje mnie praca stała, co tydzień, lub co dwa tygodnie, a także jednorazowe sprzątanie po remoncie lub przed świętami. Równie chętnie podejmę się samego mycia okien. Jestem do dyspozycji od godz. 9.00. Sporadycznie mogę umówić się w sobotę, np. na mycie okien lub jednorazowe sprzątanie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama