portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » Jaką lampę do domu wybrać?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jaką lampę do domu wybrać?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jambala 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 23:22
Posty: 89
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 21:33    Temat postu: Jaką lampę do domu wybrać?

Witam serdecznie. Jestem na 'rozdrożu'. Temat urządzania domu to dla mnie oś sporu z drugą połową, teraz stanęło na lampach, ona chce coś rodem z piwnicy, a najlepiej samą żarówkę nad stołem w jadalni Sad (ponoć bardzo modne ostatnio) Ja bardziej coś takiego: http://beautyhome.com.pl/pl/c/Oswietlenie-lampy-elektryczne/76 Nie chce jednak niczego wymuszać, więc postanowiłem się poradzić. a się połączyć upodobanie do industrialnego stylu z tym vintage? Jeśli tak to co z tego obszaru byście polecali (mowimy cały czas o oświetleniu rzecz jasna). Chodzi o lampę nad stołem i jakieś lampy w kuchni i salonie, tak żeby to wszystko tworzyło spójną całość. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Cezary1972 
   

Nowy na forum


Wiek: 51
Dołączył: Wto Maj 24, 2016 13:40
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 11:44    Temat postu: Re: Jaką lampę do domu wybrać?

Idealnym rozwiązaniem jest umiejscowienie lampy stojącej tuż obok kanapy, bądź fotela – takie rozwiązanie pozwoli na chwilę relaksu z dobrą książką bez nadmiernego wytężania wzroku, lampa stołowa jest idealnym sprzymierzeńcem jeżeli chodzi o oświetlenie komód i dostarczenie źródła światła w danej przestrzeni, postawiona na regale telewizyjnym uprzyjemni wieczorne oglądanie telewizji.
Kasia856 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:23
Posty: 81
Skąd: Gdynia-Miszewko

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 21:13    Temat postu: Re: Jaką lampę do domu wybrać?

Ja się natomiast zastanawiam nad oświetleniem do łazienki. Właśnie zerkałam sobie na Wasze podlinkowane adresy i faktycznie duży wybór, ale nie znajduję niestety nic co by się nadało do łazienki. Możecie coś podesłać? Mam już upatrzone płytki i to się już raczej nie zmieni ( kolekcja Antonella / Anton od marki http://www.paradyz.com ) a z drugiej strony strasznie ciężko mi coś do tego dobrać - nie wiem dlaczego ale większość proponowanych rozwiązań w marketach budowlanych na przykład mi zupełnie nie pasuje do tej łazienki. Chce coś z charakterem, albo jakieś fajne podświetlenie do lustra, albo centralne źródło światła - możecie coś polecić? Koniecznie coś co nada wyrazu całemu wnętrzu.
Kaczka22 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Wrz 27, 2016 18:01
Posty: 6
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 18:55    Temat postu: Re: Jaką lampę do domu wybrać?

Najlepiej lampę typu LED Cool
jambala 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 23:22
Posty: 89
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 20:26    Temat postu: Re: Jaką lampę do domu wybrać?

Zgadzam się z przedmówcą. Oświetlenie LED jest już na tyle tanie że można pomyśleć o wymianie domowego oświetlenia na LED-owe http://greenie-world.com/ . Dodatkowo takie oświetlenie jest bardziej bezpieczne przy małych dzieciach. Żarówki nie nagrzewają się tak bardzo by poparzyć rączki. Poza tym są wykonane z tworzywa i w razie przewrócenia się lampki, szkło z żarówki nie potłucze się raniąc dziecko.
pukla123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 19:31
Posty: 282
Skąd: KrK

PostWysłany: Śro Kwi 24, 2019 21:50    Temat postu: Re: Jaką lampę do domu wybrać?

jambala napisał:
Witam serdecznie. Jestem na 'rozdrożu'. Temat urządzania domu to dla mnie oś sporu z drugą połową, teraz stanęło na lampach, ona chce coś rodem z piwnicy, a najlepiej samą żarówkę nad stołem w jadalni Sad (ponoć bardzo modne ostatnio) Ja bardziej coś takiego: http://beautyhome.com.pl/pl/c/Oswietlenie-lampy-elektryczne/76 Nie chce jednak niczego wymuszać, więc postanowiłem się poradzić. a się połączyć upodobanie do industrialnego stylu z tym vintage? Jeśli tak to co z tego obszaru byście polecali (mowimy cały czas o oświetleniu rzecz jasna). Chodzi o lampę nad stołem i jakieś lampy w kuchni i salonie, tak żeby to wszystko tworzyło spójną całość. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.


Fajne lampy do domu widzialam w sklepie duka https://duka.com/pl/agd/miksery W ogole tam maja duzo fajnych i praktycznych akcesoriów do domu , glownie do kuchni. Wszytko jest dobrej jakosci i nie najgorszych cenach, takze na pewno znajdziesz cos fajnego i nie bedziesz zalowal wydanych pieniedzy.
mosperwrongs 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Kwi 08, 2019 14:38
Posty: 26
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 10:51    Temat postu: Re: Jaką lampę do domu wybrać?

Ja z wyborem oświetlenia zdałem się na projektant wnętrz gdańsk i wszystko było z głowy. Czasem dobrze jest korzystać z takich rozwiązań ułatwiających życie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama