portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Żukowo - forum miejskie » Forum » Praca w turystyce
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Praca w turystyce

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Emillka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 24, 2013 18:28
Posty: 79
Skąd: Stąd

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 20:04    Temat postu: Praca w turystyce

Cześć. Kiedyś, w przyszłości myślałam o własnym hotelu dlatego ta branża http://www.wsip.pl/oferta/wydawnictwa-zawodowe/branza-turystyczno-hotelarska/ mnie w ogóle interesuje. Myślałam sobie, że to dobry sposób na pracę & realizowanie pasji. Teraz już nie wiem, bo różne się opinie słyszy, a na temat studiowania to już w ogóle. Na początku bardzo intensywnie myślałam o studiach, a teraz ta perspektywa się oddala. Tylko, napiszcie proszę, czy to jest branża z perspektywą na dobra pracę? Bo przecież nie od razu otworzę własny biznes, gdzieś muszę zdobyć doświadczenie.
wesola78 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Wrz 30, 2015 23:02
Posty: 33
Skąd: Żukowo

PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 23:17    Temat postu: Re: Praca w turystyce

Wystarczy zrobić turystykę w rok na http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/turystyka. Na Gowork jest dość dobra kadra, często praktycy. I niezbędną wiedzę zdobędziesz.
Kaczka22 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Wrz 27, 2016 18:01
Posty: 6
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 18:59    Temat postu: Re: Praca w turystyce

Myślę, że warto rozważyć pracę w tej branży Smile
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 15:12    Temat postu: Re: Praca w turystyce

Jak się jest trenerem, to trzeba zadbać o znalezienie klientów. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w sieci jest to bardzo trudne. Ja czytałam, że fajne i pomocne jest rejestrowanie się w katalogach i bazach. No i tak trafiłam pod ten adres: https://lepszytrener.pl/trening-personalny
Polecam wszystkim zajrzeć - rejestracja jest darmowa, a ja od razu mam więcej klientów i klientek Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama