portal osiedli, dzielnic i miast

Żukowo Forum - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Jaki kantor internetowy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jaki kantor internetowy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Danelino21 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Wrz 24, 2014 10:18
Posty: 1
Skąd: Zukowo

PostWysłany: Śro Wrz 24, 2014 11:21    Temat postu: Jaki kantor internetowy

Zależy Ci na czasie? Chcesz szybko przeprowadzić transakcję wymiany walut? Usługa wymiany walut „topFX” jest dla Ciebie.
Notowania walut w topFX odświeżane są co 2 sekundy, dzięki temu transakcje w topFX zawsze wykonasz z aktualnym kursem. Usługa „topFX” wykonywana jest natychmiast, po kursie z chwili transakcji. Środki po wymianie mogą być zaksięgowane na wewnętrznym koncie w topFX lub wysłane na wskazany przez Ciebie rachunek – Ty o tym decydujesz. Wszystkie procesy wymiany i wypłaty odbywają się automatycznie stąd nie ma miejsca na pomyłki i błąd ludzki. Środki z wymiany mogą być na Twoim rachunku bankowym już po kilkudziesięciu sekundach (zależy od banku).
Jaki kantor internetowy cię interesuje? Sprawdź naszą ofertę.
tel. 222 454 458 lub 222 433 729
Godziny Pracy:
w dni robocze: 9.00-16.15
Adres:
INGENSUM Sp. z o.o.
Al. KEN 93 lok. U30A
02-777 Warszawa
Juzwika 
   

Zaglądajacy


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 28, 2015 14:06
Posty: 15
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 19:26    Temat postu: Re: Jaki kantor internetowy

Ja mogę polecić kantor www.wymieniaj.pl mają najlepsze jak dla mnie kursy, zawsze niskie i korzystne. Od długiego czasu u nich już wymieniam i nigdy nie miałam żadnego problemu.
bella34 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Śro Gru 17, 2014 8:53
Posty: 216
Skąd: Różnie to bywa

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 12:03    Temat postu: Re: Jaki kantor internetowy

Pamiętajcie,że jeśli chcecie korzystać z kantoru internetowego powinniście załozyć sobie konto walutowe. Bez konta walutowego korzystnaie z kantoru będzie niemożliwe...

Obecnie bardzo dobrą ofertę konta walutowego ma Smart bank:
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto-eu-walutowe/

Sama mam tam konto Smile Jest to jedyne darmowe konto walutowe w Polsce.... Inne banki pobierają dość spore opłaty.
denipo 
   

Forum Ekspert


Wiek: 43
Dołączył: Pią Kwi 22, 2016 9:05
Posty: 432
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 14:15    Temat postu: Re: Jaki kantor internetowy

Takie kantory bardzo się przydają osobom pracującym za granocą. Jeśli też szukacie ofert pracy na terenie Niemiec czy Holandii, to polecam Wam zajrzeć na http://marvelpc.eu/
Uważam, że ich oferty pracy są bardzo ciekawe i warto je rozważyć.
Marika89 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Lis 24, 2015 15:05
Posty: 62
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 9:04    Temat postu: Re: Jaki kantor internetowy

To prawda, tego rodzaju oferty są korzystnym rozwiązaniem dla bardzo wielu osób. Przy czym zdecydowanie warto wybierać wymianę walut w takich miejscach jak ergokantor.pl . Można tutaj bowiem zawsze liczyć na najkorzystniejszy przelicznik na rynku i nie jest naliczana prowizja, a co więcej dodatkowo na stronie znajdziemy wiele interesujących artykułów, jak chociażby http://ergokantor.pl/10-pomyslow-na-sylwestra-w-europie.html
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama